fbpx

Widget Menu

Aenean lacinia varius vulputate. Cras in tellus eros, vitae volutpat lectus. Suspendisse nec elit nec mi pretium ullamcorper.

Piotr Jakubowski

  • Branża:Office, Excel
  • Doświadczenie:Ponad sześc tysięcy godzin przeprowadzonych szkoleń

Wykładowca/trener zagadnień MS Office w szczególności Excelowych. Ośmioletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (ponad sześc tysięcy godzin), w tym dedykowane specjalnej grupie odbiorców; głównie poziom średni i zaawansowany. Doświadczenie praktyczne w obsłudze bardzo dużych baz danych w Excelu (Współpraca z firmami w tworzeniu, czy też projektowaniu różnego rodzaju zestawień, analiz czy raportów).

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży komputerowej, w tym w prowadzeniu szkoleń (m.in. ponad 1000 godzin w ramach kursów ECDL Base i Standard).
Ukończył studia magisterskie na Wydziale Informatyki i Ekonomii Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomi Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie na kierunku Informatyka i Ekonometria (specjalność: Informatyka w gospodarce).

W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował się kompleksową obsługą firmy z zakresuoprogramowania biurowego, kadrowo-płacowego, księgowego, administracją podległych serwerów i stacji roboczych, jak i nadzorowaniem pracy sieci komputerowej, jej bezpieczeństwem i rozwojem. Ponadto, jako Kierownik działu IT w korporacji Dong Yang Electronics Sp z o.o. prowadził szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi programów biurowych Microsoft Office.

Posiada również doświadczenie, jako trener w prowadzeniu szkoleń finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z różnymi grupami docelowymi. Oprócz prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych opracowywał również materiały szkoleniowe dla uczestników szkoleń.

Prowadził szkolenia dla takich podmiotów jak: Poczta Polska, Telewizja Polska, Grupa Orlen, Konfederacja Lewiatan, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Olsztynie, Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego, Kopalnia soli „Solino”, Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl