fbpx

Widget Menu

Aenean lacinia varius vulputate. Cras in tellus eros, vitae volutpat lectus. Suspendisse nec elit nec mi pretium ullamcorper.

Danuta Woźnica

Excel to moja pasja!

Nie napisałam żadnej książki. Nie publikuję w żadnym czasopiśmie czy portalu internetowym. Nie tworzę żadnych opracowań naukowych.
Ja po prostu szkolę z Excel’a, ponieważ sprawia mi to niewiarygodną frajdę. Mogę zaryzykować stwierdzenie, że ja nie pracuję, tylko realizuję swoją pasję.

Największą radość i satysfakcję daje mi patrzenie na twarze uczestników szkolenia. Na początku jest albo strach albo nic. W miarę upływu szkolenia, mniej więcej gdy omawiamy funkcje, zaczynają się uśmiechy. Gdy pracujemy z tabelami przestawnymi jest: „łał, ale to fajne”. A gdy wracamy do podstaw, formatowań niestandardowych, skrótów klawiszowych, budzi się niedowierzanie, że wszystko da się zrobić dużo prościej i szybciej. A moment, gdy ktoś robi notatki to jasny sygnał, że już wie, gdzie wykorzysta tę opcję u siebie w pracy. I to jest najwspanialszy moment. To jest moment, gdy wiem, że szkolenie przyniesie efekty temu konkretnemu uczestnikowi.

Kiedyś ktoś zapytał mnie, czym się różni Excel dla księgowych od Excel’a dla logistyków czy działów personalnych? Excel niczym, ale możliwości zastosowania są zdecydowanie różne. I o to chodzi w moich szkoleniach, żeby oprócz pokazania, co może zrobić Excel, pokazać też to, co Ty możesz zrobić z Excel’em, do czego można tego użyć w tym konkretnym dziale czy na konkretnym stanowisku.

Danuta Woźnica – specjalista w dziedzinie zarządzania finansami przedsiębiorstw i wieloletni praktyk biznesu. Z zamiłowania trener w zakresie dynamicznej analizy danych przy użyciu arkusza kalkulacyjnego Excel. Wiedzę i doświadczenie z zakresu zastosowania Excela, zdobyła pracując przez trzynaście lat na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej w polskich firmach, gdzie zarządzała między innymi działami logistyki, finansów, księgowości i płac, administracją, windykacją, IT. To powoduje, że wszystko czego uczy umie powiązać z praktyką. Przekazuje wiedzę i rozwiązania, które można wykorzystać w codziennej pracy na każdym niemalże stanowisku.

 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl